742X0832202FP
MFR.Part #
742X0832202FP
JLCPCB Part #
C1733756
Package
0603x4
Description
22kΩ 4 63mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS