742X0838202FP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
742X0838202FP
JLCPCB Part #
C1733604
Package
0603x4
Description
4 63mW 8 82kΩ ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS