752091681GPTR7
MFR.Part #
752091681GPTR7
JLCPCB Part #
C1732897
Package
SMD-9P,2x13.1mm
Description
680Ω 8 80mW 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-9P,2x13.1mm Resistor Networks, Arrays ROHS