752101103GPTR7
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
752101103GPTR7
JLCPCB Part #
C1731951
Package
SMD-10P,2x14.4mm
Description
10 10kΩ 80mW 9 ±2% ±200ppm/℃ SMD-10P,2x14.4mm Resistor Networks, Arrays ROHS