752083472GPTR7
MFR.Part #
752083472GPTR7
JLCPCB Part #
C1731719
Package
SMD-8P,2x11.8mm
Description
160mW 4 4.7kΩ 8 ±2% ±200ppm/℃ SMD-8P,2x11.8mm Resistor Networks, Arrays ROHS