766163103GPTR7
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
766163103GPTR7
JLCPCB Part #
C1731642
Package
SOIC-16
Description
10kΩ 16 160mW 8 ±100ppm/℃ ±2% SOIC-16 Resistor Networks, Arrays ROHS