S41X083472JP
MFR.Part #
S41X083472JP
JLCPCB Part #
C1731598
Package
0402x4
Description
31mW 4 4.7kΩ 8 ±200ppm/℃ ±5% 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS