742C083512JP
MFR.Part #
742C083512JP
JLCPCB Part #
C1731535
Package
0603x4
Description
4 5.1kΩ 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS