742X083101JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
742X083101JP
JLCPCB Part #
C1731157
Package
0603x4
Description
100Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS