742C163510JP
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
742C163510JP
JLCPCB Part #
C1731086
Package
0603x8
Description
16 51Ω 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x8 Resistor Networks, Arrays ROHS