746X101332JP
MFR.Part #
746X101332JP
JLCPCB Part #
C1731077
Package
SMD-10P,1.6x3.2mm
Description
10 3.3kΩ 31mW 8 ±200ppm/℃ ±5% SMD-10P,1.6x3.2mm Resistor Networks, Arrays ROHS