73WE6R030J
MFR.Part #
73WE6R030J
JLCPCB Part #
C1730263
Description
1W 30mΩ Current Sense Resistor SMD ±100ppm/℃ ±5% 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS