73WE7R027J
MFR.Part #
73WE7R027J
JLCPCB Part #
C1729028
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 27mΩ 2W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS