73WE6R015F
MFR.Part #
73WE6R015F
JLCPCB Part #
C1728667
Description
15mΩ 1W Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS