73WL7R100F
MFR.Part #
73WL7R100F
JLCPCB Part #
C1727828
Description
-55℃~+155℃ 100mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS