73WL7R150F
MFR.Part #
73WL7R150F
JLCPCB Part #
C1727669
Description
-55℃~+155℃ 150mΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS