SMDJ120A
Extended
Manufacturer
Shandong Jingdao Microelectronics
MFR.Part #
SMDJ120A
JLCPCB Part #
C169447
Package
SMC
Description
-65℃~+150℃ 120V 147V 15.5A 193V 2uA 3kW@10/1000us TVS Unidirectional SMC ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS