73WL7R051J
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
73WL7R051J
JLCPCB Part #
C1715068
Package
2512
Description
200V 2W 51mΩ Current Sense Resistor SMD ±350ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS