73WL7R240J
MFR.Part #
73WL7R240J
JLCPCB Part #
C1714974
Description
200V 240mΩ 2W Current Sense Resistor SMD ±200ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS