73WL7R160J
MFR.Part #
73WL7R160J
JLCPCB Part #
C1714969
Package
2512
Description
160mΩ 200V 2W Current Sense Resistor SMD ±200ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS