73WL7R075J
MFR.Part #
73WL7R075J
JLCPCB Part #
C1714953
Description
200V 2W 75mΩ Current Sense Resistor SMD ±350ppm/℃ ±5% 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS