73WL7R020J
Extended
Manufacturer
CTS Electronic Components
MFR.Part #
73WL7R020J
JLCPCB Part #
C1714544
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 20mΩ 2W Thick Film Resistor ±5% ±500ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS