W-2510S10P-0000
MFR.Part #
W-2510S10P-0000
JLCPCB Part #
C169034
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1 10 10P 11.5mm 1x10P 2.54mm 250V 3.3mm 3A Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-2 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS