W-2510R05P-F000
MFR.Part #
W-2510R05P-F000
JLCPCB Part #
C169030
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.7mm 1x5P 2.54mm 250V 3A 5 5.8mm 5P Brass PA66 Right Angle UL94V-2 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS