W-2510R03P-0000
Extended
Manufacturer
Ckmtw(Shenzhen Cankemeng)
MFR.Part #
W-2510R03P-0000
JLCPCB Part #
C169025
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.5mm 1x3P 2.54mm 250V 3 3A 3P 5.8mm Brass PA66 Right Angle UL94V-2 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS