W-2504R04P-W000
Extended
Manufacturer
Ckmtw(Shenzhen Cankemeng)
MFR.Part #
W-2504R04P-W000
JLCPCB Part #
C169014
Package
Push-Pull,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x4P 2.5mm 250V 3.9mm 3A 4 4P Brass EH PA66 Right Angle Tin UL94V-2 弯插,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS