CT4-0805B104K500F1
Extended
Manufacturer
FH (Guangdong Fenghua Advanced Tech)
MFR.Part #
CT4-0805B104K500F1
JLCPCB Part #
C168753
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100nF 2.54mm 50V X7R ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS