73WL6R300F
MFR.Part #
73WL6R300F
JLCPCB Part #
C1708240
Description
-55℃~+155℃ 1W 300mΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS