73WL6R330F
MFR.Part #
73WL6R330F
JLCPCB Part #
C1708234
Description
1W 200V 330mΩ Current Sense Resistor SMD ±1% ±200ppm/℃ 2010 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS