73WE4R068F
MFR.Part #
73WE4R068F
JLCPCB Part #
C1707696
Description
68mΩ 750mW Current Sense Resistor SMD ±1% ±100ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS