FNR8040S152MT
MFR.Part #
FNR8040S152MT
JLCPCB Part #
C168153
Package
SMD,8x8mm
Description
1.5mH 270mA 380mA 6.5Ω Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS