FNR8040S681MT
MFR.Part #
FNR8040S681MT
JLCPCB Part #
C168151
Package
SMD,8x8mm
Description
2.652Ω 500mA 600mA 680uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS