FNR8040S221MT
MFR.Part #
FNR8040S221MT
JLCPCB Part #
C168148
Package
SMD,8x8mm
Description
220uH 779mΩ 880mA 940mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS