FNR8040S181MT
MFR.Part #
FNR8040S181MT
JLCPCB Part #
C168147
Package
SMD,8x8mm
Description
1.15A 180uH 676mΩ 920mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS