FNR8040S101MT
Extended
Manufacturer
cjiang (Changjiang Microelectronics Tech)
MFR.Part #
FNR8040S101MT
JLCPCB Part #
C168144
Package
SMD,8x8mm
Description
1.1A 1.3A 100uH 377mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS