FNR8040S820MT
MFR.Part #
FNR8040S820MT
JLCPCB Part #
C168142
Package
SMD,8x8mm
Description
1.2A 1.4A 293mΩ 82uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS