FNR8040S120MT
MFR.Part #
FNR8040S120MT
JLCPCB Part #
C168128
Package
SMD,8x8mm
Description
12uH 3A 4A 53mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS