FNR8040S2R2MT
MFR.Part #
FNR8040S2R2MT
JLCPCB Part #
C168116
Package
SMD,8x8mm
Description
16mΩ 2.2uH 5.6A 8A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS