FNR6045S682KT
MFR.Part #
FNR6045S682KT
JLCPCB Part #
C168107
Package
SMD,6x6mm
Description
110mA 140mA 40.2Ω 6.8mH Magnetic Shielded Inductor ±10% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS