FNR6045S222KT
MFR.Part #
FNR6045S222KT
JLCPCB Part #
C168104
Package
SMD,6x6mm
Description
12.48Ω 2.2mH 200mA 230mA Magnetic Shielded Inductor ±10% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS