FNR6045S221MT
MFR.Part #
FNR6045S221MT
JLCPCB Part #
C168098
Package
SMD,6x6mm
Description
1.084Ω 220uH 650mA 770mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS