FNR6045S910MT
MFR.Part #
FNR6045S910MT
JLCPCB Part #
C168094
Package
SMD,6x6mm
Description
1.1A 467mΩ 91uH 940mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS