FNR6045S470MT
MFR.Part #
FNR6045S470MT
JLCPCB Part #
C168087
Package
SMD,6x6mm
Description
1.3A 1.5A 260mΩ 47uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS