FNR6045S220MT
MFR.Part #
FNR6045S220MT
JLCPCB Part #
C168080
Package
SMD,6x6mm
Description
116mΩ 2.2A 22uH 2A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS