FNR6045S2R2MT
MFR.Part #
FNR6045S2R2MT
JLCPCB Part #
C168059
Package
SMD,6x6mm
Description
18mΩ 2.2uH 5A 7.4A Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS