FNR6028S750MT
MFR.Part #
FNR6028S750MT
JLCPCB Part #
C168046
Package
SMD,6x6mm
Description
533mΩ 75uH 900mA 990mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS