FNR6028S330MT
MFR.Part #
FNR6028S330MT
JLCPCB Part #
C168040
Package
SMD,6x6mm
Description
1.3A 1.5A 241mΩ 33uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS