FNR6028S9R1MT
MFR.Part #
FNR6028S9R1MT
JLCPCB Part #
C168033
Package
SMD,6x6mm
Description
2.4A 2.8A 9.1uH 96mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS