FNR6028S5R1NT
MFR.Part #
FNR6028S5R1NT
JLCPCB Part #
C168029
Package
SMD,6x6mm
Description
2.8A 3.5A 5.1uH 56mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS