FNR6020S5R6NT
MFR.Part #
FNR6020S5R6NT
JLCPCB Part #
C168009
Package
SMD,6x6mm
Description
2.4A 2.9A 5.6uH 75mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS